• دسته‌بندی نشده

بزرگنمایی عکس بدون کاهش و افت کیفیت Photo Zoom 3.0.10 + Serial

 

Photo Zoom 3.0.10 + Serial

شاید تا کنون برنامه هایی را برای بزرگنمایی عکس بدون کاهش کیفیت آن دیده باشید ، اما وقتی با اون کار کردید ، ملاحظه نمودید که همچین قابلیتی را نداشته و انجام نمی دهد . برنامه ای که در این پست از سایت دانلودنشان به شما معرفی می شود این کار را به خوبی انجام می دهد که از نکات بسیار خوب و حائض اهمیت آن می توان به پشتیبانی کامل برنامه از زبان شیرین فارسی نام برد.

Photo Zoom دقیقا برای پاسخ دادن به نیازهای عکاسی، چاپ ابعاد بزرگ، چاپ رومیزی، طراحی وب و نشر آنلاین طراحی شده است. به علاوه میتوان از آن در کاربردهای پردازش تصویر حرفه‌ای نیز استفاده کرد، نظیر تصاویر تهیه شده از فضا، تصاویر دوربینهای امنیتی، پزشکی و کاربردهای قضایی.از بدو تولید تصاویر دیجیتال یکی از مشکلاتی که همواره این تکنولوژی با آن روبرو بوده است، کاهش کیفیت تصویر هنگام بزرگنمایی می‌باشد. وقتی یک تصویر دیجیتال را زوم میکنید، پیکسلهای مربعی آن بزرگ میشوند و تصویر شفافیت و وضوح خود را از دست میدهد. به کمک نرم افزار مناسب میتوان تا حد زیادی این مشکل را برطرف کرد.نرم افزار Photozoom Pro 3.0.10 براساس الگوریتم S-Spline XL عمل میکند که نسخه بهبود یافته تکنولوژی درون یابی S-Spline ابداع شده توسط شرکت BenVista میباشد. این الگوریتم که در انحصار این شرکت میباشد، چندین بارمورد تحسین واقع شده است. S-Spline XL نیزهمانند S-Spline دریچه جدیدی به دنیای بزرگنمایی دیجیتال باز کرده است. این نرم افزار تصاویر بزرگنمایی شده را کاملا شفاف و واضح تحویل میدهد بدون اینکه لبه ها دندانه دار شود یا جزییات تصویر از دست برود.

 

 

قابلیت های کلیدی این برنامه :

 

  تصاویر خود به کمک S-Spline XL – برترین تکنولوژی بزرگنمایی تصویر در دنیا – بزرگ کنید.
  با وجود اینکه تکنولوژی S-Spline همواره برترین زمینه حفظ لبه های واضح تصویر بود، تکنولوژی XL جزییات را بهتر بازسازی و حفظ میکند. با کمک Photozoom Pro 3.0.4 میتوان تصاویر بزرگ شده با کیفیتی بی نظیر تولید کرد.
  تبدیل بصورت گروهی (batch) این امکان را فراهم میکند که تعدادی از تصاویر پشت سر هم در یک حرکت بزرگنمایی شوند: بسادگی تنظیمات بچ را انجام دهید و فرآیند تبدیل را شروع کنید.
  پشتیبانی گسترده فرمتهای تصویری سطح بالای صنعتی (مانند 48 و 64 بیتی)
  نرم افزار بصورت دو نسخه یکی مستقل و دیگری به همراه پلاگین فتوشاپ، تحت ویندوز XP و MAC OS X عرضه می‌شود. به این ترتیب به شما اطمینان می‌دهد محیط کار هرچه باشد، در جریان کار خللی وارد نمی‌شود.
  برای اینکه بتوان به سرعت کار با نرم افزار را شروع کرد، تنظیمات از پیش تعیین شده‌ای برای فایلها و بزرگنمایی‌های رایج در نظر گرفته شده است.
  برای ایجاد یک خروجی نهایی حرفه ‌ای می‌توان از یک سری ابزار تنظیم ریز (fine-tuning) استفاده کرد.
  برای مقایسه کیفیت آن با سایر نرم افزار‌های رقیب ، می‌توانید بجای الگوریتم S-Spline XL از سایر الگوریتمهای درون یابی استفاده شده مثلا در فتوشاپ استفاده کنید.

  پشتیبانی از 22 زبان مختلف دنیا از جمله زبان فارسی

  قابل نصب بر روی ویندوزهای مختلف از جمله ویندوز7

  و . . .

 

رمز عبور فایل : www.downloadneshan.com

منبع : دانلودنشان

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *