• دسته‌بندی نشده

تبدیل فایل های پاورپوینت به فیلم Xilisoft PowerPoint to Video Converter Pro 1.0.2.1118

 

Xilisoft PowerPoint to Video Converter Pro 1.0.2 Build 1118 + Patch

همانطور که می دانید برنامه  پاورپوینت خروجی فیلم نداشته و نمی توان اسلایدی را که توسط این برنامه ذخیره و ساخته ایم را بدون برنامه و بصورت فیلم دید ، و یا آن را روی سی دی و دی وی دی ریخت و در تلویزیون های خانگی تماشا کرد.

Xilisoft PowerPoint to Video Converter یک مبدل حرفه ای برای تبدیل فایل های پاورپوینت به ویدیو می باشد که توسط شرکت معروف Xilisoft که کار آن بیشتر در زمینه ی برنامه های مبدل ویدیویی است ساحته شده است. این برنامه از فرمت های ppt, pptx, pptm, ppsx, pps, ppsm, potx, potm, pot و . .  پشتیبانی می کند و فایل پاورپوینت را به فرمت های تصویری AVI, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG2, WMV, MOV, FLV, HD H.264/MPEG-4 AVC, HD MPEG 2 TS, HD WMV, HD AVI, HD MOV و . . تبدیل می کند. این برنامه فایل های ویدیویی را در کیفیت های عالی ، مختلف و در اندازه های کوچک و بزرگ ذخیره سازی می کند و محیطی کاربر پسند و ساده برای کار دارد. شما می توانید این برنامه را در ادامه با لینک مستقیم از سایت دانلودنشان دریافت نمایید.

 

 

برخی از قابلیت های کلیدی این برنامه :

 

  محیط کاربر پسند و ساده نرم افزار

  تبدیل به فرمت Flv برای سایت های ویدیویی

  پشتیبانی از فرمت های ppt, pptx, pptm, ppsx, pps, ppsm, potx, potm, pot و . . .

  تبدیل فایل پاورپوینت به فرمت های رایج تصویری همچون AVI, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG2, WMV, MOV, FLV, HD H.264/MPEG-4 AVC, HD MPEG 2 TS, HD WMV, HD AVI, HD MOV و . . .

  سرعت بالا در تبدیل فایل با کیفیتی عالی

  قابلیت تغییر در کیفیت و اندازه فایل

  پشتیبانی از کلیه ویندوز ها از جمله ویندوز 7

  و . . .

 

رمز عبور فایل : www.downloadneshan.com

منبع : دانلودنشان

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *