• دسته‌بندی نشده

مجموعه Microsoft Office 2010 Beta 14.0.4730.1007

بی شک همه شما با نسخه های مختلف Microsoft Office کار کرده اید . نسخه های 97 ، 2000 و نسخه 2007 که میشه گفت این یکی با نسخه های قبلی خیلی فرق داشت و کار را برای کاربران استفاده کننده از آن خیلی راحت تر کرده بود . اما نسخه جدید مجموعه ی آفیس Microsoft Office 2010 هستش که ورژن های مختلفی از اون تا کنون وارد بازار شده است . نسخه جدید و آزمایشی از این برنامه ی معروف و محبوب برای شما عزیزان در این پست .

نام ابزارهای موجود در این مجموعه و کاربرد آنها :

– Word 2010 : نرم افزار word یکی از مشهورترین ابزارهای مجموعه Office می باشد که به منظور تایپ متن دارای کاربرد می باشد. در نسخه جدید افزایش ویژگی های مختلف به منظور ساخت سند های متنی به صورت حرفه ای موجب شده تا کاربران قادر باشند به راحتی اقدام به انتشار سندهای خود نمایند و کاربران مختلف می توانند به راحتی در هرجا به آن ها دسترسی داشته باشند.

 

 – Excel® 2010 : نرم افزاری که در زمینه رفع نیازهای اداری دارای کاربرد فراوانی می باشد. در نسخه جدید این نرم افزار نیز ویژگی های همچون امکان آنالیز ، مدیریت و به اشتراک گذاری اطلاعات برای کاربران فراهم شده است.

 

– PowerPoint® 2010 : شاید تا کنون نظیر این نرم افزار برای ساخت فایل های معرفی و یا presentation ها مشاهده نشده باشد. کاربرانی که با این نرم افزار کار کرده اند به ویژگی های متعدد آن واقف می باشند. در نسخه جدید علاوه بر ابزارها و ویژگی های جدید می توان به بهبود سازگاری فایل های صوتی و تصویری نیز اشاره نمود که کمک بسیاری در زمینه برقراری ارتباط با فایل معرفی کرده است اشاره نمود. قابلیت دسترسی به فایل ها از طریق Smartphone ها و یا از طریق وب برای کار بر روی فایل ها با کمک دیگر افراد از ویژگی های منحر به فرد این نسخه می باشد.

 

– Outlook® 2010 : همیشه بحث بر سر این موضوع که آیا Outlook نرم افزار مناسبی برای مدیریت بر نامه ها می باشد و آیا اینکه ویژگی های موجود در این نرم افزار برای رفع تمامی نیازها کارایی دارد یا نه در میان طرفداران و مخالفان استفاده از این نرم افزار وجود داشته است. اما در نسخه جدید و همراهی ویژگی های جدیدی همچون ابزارهای جدید مدیریتی ، نگهداری نامه ها در فضای حجمی دلخواه ، قابلیت دسته بندی نامه به شیوه جدید ، پاکسازی توسط یک کلیک و … نظر همه را در مورد این ابزار تغییر داده است.

– OneNote® 2010 : به کمک این نرم افزار هم می توانید اطلاعات مختلف را جمع آوری ، سازماندهی و جستجو کنید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. قابلیت هایی همچون Capture کردن متن ، عکس ، فایل های صوتی و تصویری از ویژگی های این ابزار است.

 – Publisher 2010 : نرم افزاری نام آشنا برای انتشار اطلاعات و به اشتراک گذاری سندها

 

– Access® 2010 : این نرم افزار نیز برای کاربران بسیار آشناست. ساخت بانک های اطلاعاتی مختلف به همراه ویژگی های همچون قابلیت مدیریت بر داده ها و تهیه گزارش های حرفه ای از ویژگی های این نسخه می باشد.

 

– InfoPath® 2010 : ابزاری برای ساخت و طراحی فرم های کسب اطلاعات بدون نیاز به کدنویسی

و چندین ابزار قدرتمند دیگر . .

حداقل سیستم مورد نیاز برای این برنامه :

Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) or later (64-bit)
Microsoft Windows Server 2003 (64-bit)
Microsoft Windows Vista (64-bit)
Microsoft Windows 7 (64-bit)
Microsoft Windows Server 2008 (64-bit)
PC with a processor 500 MHz or higher, 256 MB RAM or more;
A DVD-ROM drive;
PC with 1 GHz processor and 512 MB of RAM (or more powerful computer) is required to work with Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager
Hard drive: Installation requires 2GB, part of this volume will be freed after installation, when the original installation file will be deleted
Screen resolution: minimum 800×600 pixels, 1024×768 or greater recommended

 

لینک دانلود حذف شد !!!

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *