• دسته‌بندی نشده

آموزش نصب افزونه مرتب کردن دسته ها در وردپرس

My Category Order

اگر از کاربران استفاده کننده از وردپرس در سیستم مدیریت سایت خود باشید حتما مشاهده کرده اید که ترتیب آرشیو دسته های مطالب سایتتون مطابق با سلیقه شما چیده نمی شود به همین جهت ممکن است شکل بدی به سایت شما داده و کاربرانی که از سایت شما استفاده می کنند را گیج کند.

در همین راستا تصمیم گرفتیم تا معرفی و آموزش نصب افزونه ای را برای شما بگذاریم که این مشکل را حل نماید. شما با نصب افزونه My Category Order به راحتی می توانید این مشکل را حل کنید. برای دانلود و نصب این افزونه ابتدا به سایت سازنده افزونه مراجعه کنید و آن را دانلود کرده و بر روی سیستم مدیریت وردپرس خود نصب نمایید.

بعد از نصب این افزونه و فعال نمودن آن قسمتی با نام My Category Order به منوی مدیریتی شما اضافه می شود که از طریق آن می توانید دسته ها را با کلیک کردن بر روی نام دسته و نگه داشتن کلیک چپ بر روی نام دسته مورد نظر آن را به بالا یا پایین لیست برده و رها کنید و ترتیب دلخواه خود را درست نمایید. در تصویر زیر ملاحظه می کنید که چطور ما آرشیو دسته های مطالب سایت دانلودنشان را به دلخواه خود درست کردیم.

بعد از این که چیدن دسته ها تمام شد برای ذخیره سازی بر روی گزینه Click To Order Categories کلیک نمایید. خوب این پایان کار نیست شما بعد از انجام دادن این مراحل باید کد این افزونه را در قالب خود قرار دهید تا آرشیو دسته های شما در سایت به نمایش درآید . برای دریافت کد اینجا کلیک نمایید.

کد دریافت شده را باید در قسمت rsidebar در قالب خود در یک جای مناسب جایگزین کد قبلی کنید. اگر در مورد نصب این افزونه با مشکلی برخوردید در بخش نظرات همین پست بیان کنید تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *