خرید پستی مسابقات رالی داکار ۲۰۱۲

تاریخ : چهارشنبه، 16 می 2012
تعداد بازدید: 3,234
دیدگاه‌ها برای خرید پستی مسابقات رالی داکار ۲۰۱۲ بسته هستند
نوشته : حمید
   

مسابقات جذاب رالی داکار ۲۰۱۲

Dakar 2012 HDTV 720p

شامل ۳ دی وی دی

مسابقات رالی داکار ۲۰۱۲ با کیفیت HDTV 720p

رالی داکار ، معتبرترین و بزرگ‌ترین رالی رقابت‌های جهانی ورزش اتومبیل‌رانی و موتورسواری حرفه‌ای است. رالی داکار ابتدا در سال ۱۹۷۹ میلادی و به ابتکار یک فرانسوی بنام تیری سابین راه‌اندازی شد و به دلیل این‌که کاروان طویل شرکت‌کنندگان، کار خود را از شهر پاریس در کشور فرانسه آغاز می‌کردند و در کنار سواحل دریای داکار، پایتخت کشور سنگال به پایان می‌رساندند، این رالی، «پاریس – داکار» نام گرفته بود.
در سال ۲۰۰۸ میلادی، مسابقات رالی داکار بخاطر تهدیدهای گروه‌های اسلام‌گرای افراطی وابسته به القاعده لغو شد و برگزار کنندگان فرانسوی این مسابقات تصمیم گرفتند نا رالی معروف خود را به آمریکای لاتین منتقل کنند. از این روی، برای نخستین بار در سال ۲۰۰۹ میلادی و در تاریخ سی ساله این مسابقات، صحراها و مناطق کویری کشورهای آرژانتین و شیلی، جانشین دشت‌ها و صحراهای کشورهای آفریقایی شدند.

هم اکنون مسابقات رالی داکار در سال ۲۰۱۲ را برای خرید پستی خدمت شما عزیزان آماده کرده ایم. این مسابقات در آمریکای جنوبی و در سه کشور آرژانتین ، شیلی و پرو برگزار شد. این مجموعه شامل فیلم و عکس های ۱۴ روز برگزاری این مسابقات بوده که با کیفیت بالا و در ۳ دی وی دی می باشد.

نقشه مسیر برگزاری مسابقه :

ویژگی های این مجموعه :

  • مسابقات رالی داکار ۲۰۱۲ با کیفیت HDTV 720p
  • شامل فیلم و عکس از ۱۴ روز برگزاری مسابقات
  • بسته بندی شکیل و اختصاصی
  • در ۳ دی وی دی
قیمت : ۸۰۰۰ تومان

تصاویر مربوط به این مسابقات :

تصویر محصولی که شما دریافت خواهید نمود

emailsubscript