خرید اینترنتی جدید ترین مجموعه نرم افزار و بازی های آندروید ۲۰۱۲

تاریخ : پنج‌شنبه، 15 سپتامبر 2011
تعداد بازدید: 26,620
نوشته : حمید
   

 

مجموعه نرم افزار ها و بازی های اندروید ۲۰۱۲
خرید پستی ۲ دی وی دی

قیمت فقط : ۵۰۰۰ تومان به مدت محدود

این مجموعه عالی و بی نظیر شامل جدیدترین نرم افزار ها و بازی های تحت سیستم عامل آندروید گوگل می باشد که در سایت دانلودنشان عرضه می گردد. این مجموعه همراه با آخرین آپدیت های روزانه در یک دی وی دی و در بسته بندی شکیل عرضه می گردد. شما هم اکنون و در ادامه می توانید این مجموعه را از سایت دانلودنشان خریداری نمائید.

این مجموعه شامل جدیدترین و بهترین بازی ها و نرم افزار های مخصوص آندروید به همراه عکس از محیط آنها می باشد. چون در کنار برنامه و بازی ، عکس از محیط آنها هم وجود دارد ، در انتخاب فایل مورد نظر خودتان گیج و سر در گم نخواهید شد. در این مجموعه برخی از نرم افزار های فارسی از جمله دیکشنری ، تقویم هجری شمسی با قابلیت اوقات شرعی برای کلیه شهر های ایران و . قرار داده شده است. مجموعه والپیپر های زیبا مخصوص گوشی های مختلف و مجموعه ای از رینگتون ها و آهنگ های زیبا و جدید با فرمت MP3 نیز در این مجموعه جای داده شده است.

یکی از پرکاربرد ترین برنامه هایی که در این مجموعه جای داده شده است ، انواع برنامه های مخصوص GPS می باشد. انواع نقشه ها در این برنامه ها وجود دارد. برای مثال برنامه های Sygic GPS Navigation و Navitel Navigator در این مجموعه جای داده شده است.

همچنین مجموعه بازی های HD با کیفیت بالا برای اندروید در ۱ دی وی دی به این مجموعه اضافه و به شما خریدار محترم داده خواهد شد ، این بازی ها با کیفیت ، حجم بالا و بسیار زیبا می باشد که همگی در سال ۲۰۱۲ آپدیت شده است. همچنین فایل Data همه این بازی ها در مجموعه موجود می باشد و نیازی به دانلود آنها نیست. تصاویر برخی از این بازی ها را در زیر مشاهده می نمایید:

خرید پستی ۲ دی وی دی
قیمت فقط : ۵۰۰۰ تومان به مدت محدود

 

 

 

تصویر محصولی که شما دریافت خواهید نمود

emailsubscript