جستجو و نابود سازی انواع فایل های مخرب، تروجان، جاسوس افزار Spybot Search & Destroy v1.6.2

تاریخ : شنبه، 14 آگوست 2010
تعداد بازدید: 2,887
نوشته : حمید
   

 

Spybot Search & Destroy v1.6.2

 

 

در دنیای اینترنت انواع فایل های مخرب و خطرناک وجود دارد که ممکن است به سیستم شما هم نفوذ پیدا کند. این فایل ها باعث مشکلات زیادی برای کاربران می شود و ممکن است اطلاعات محرمانه آنها را بدست آورند. حال به برنامه ای نیاز است که بتوان این فایل ها را در کامپیوتر خود شناسایی نمود و آنها را از بین برد.

Spybot Search & Destroy نام نرم افزاری قدرتمند و رایگان که توسط آن قادرید انواع مختلفی از فایل های مخرب و جاسوس افزار را بر روی سیستم خود شناسایی و آنها را پاک کنید. جاسوس افزارها توسط آنتی ویروس های معمولی قابل شناسای نیستند. بسیاری از اوقات کاربر گزینه های جدیدی را در منوهای مرورگر اینترنت اکسپلور خود مشاهده می کند و یا تغییرات دیگری مانند عوض شدن آدرس اولیه مرورگر اینترنتی طوری که توسط کاربر نیز قابل تغییر نمی باشد. هنگامی که شما با تغییراتی از این دست مواجه می شوید می توان با اطمینان بیان نمود که سیستم شما توسط جاسوس افزارها آلوده شده است. البته بسیاری از جاسوس افزارها نیز اصطلاحا زندگی آرام و ساکتی دارند یعنی بدون کوچکترین تغییر در سیستم شما کامپیوتر شما را آلوده می کنند که این گونه جاسوس افزار ها اطلاعات شما را جهت بازاریابی و به عنوان تبلیغ به شرکت های مختلف ارسال می نمایند.

این نرم افزار همچنین جلوگیری می کند از جاسوسی و مشاهده کارهای شما هنگامی که سیستم شما درون یک شبکه کامپیوتری در حال فعالیت می باشد. نرم افزار Spybot Search & Destroy دارای دو حالت مختلف راه اندازی می باشد یک حالت پیشرفته جهت کاربران حرفه ای که کنترل بیشتری را نیاز دارن و یک حالت عادی که جهت کاربران معمولی استفاده می شود. شما هم اکنون و در ادامه می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت دانلودنشان دریافت نمایید.

 

 

قابلیت های کلیدی این برنامه :

 

 محیطی ساده و کاربر پسند
 شناسایی جدید ترین  فایل های مخرب ، نرم افزارهای جاسوسی و تروجان ها
 اسکن مداوم سیستم برای شناسایی فایل های مخرب
 عدم کاهش کارآیی سیستم
 سرعت و قدرت بالا در شناسایی فایل های مخرب
 به روز رسانی کم حجم و به روز رسانی سریع به صورت آنلاین
 توانایی شناسایی ایمیل های مخرب 
شناسایی کرم های مخرب اینترنتی در سیستم و شبکه
 شناسایی جاسوس افزارها ، پاک سازی و حذف آنها
 جدیدترین تکنولوژی ها در مقابله با فایل های مخرب
 پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی با راهنمای استفاده کاملا فارسی
 سازگاری با ویندوز های مختلف از جمله ویندوز ۷
 و . . .

 

 دانلود این برنامه با لینک مستقیم ( حجم ۲۲٫۹۲ مگابایت )

رمز عبور فایل : www.downloadneshan.com

منبع : دانلودنشان

 

emailsubscript