استفاده از رم بیشتر برای برنامه های ۳۲ بیتی در ویندوز ۶۴ بیتی

تاریخ : جمعه، 26 آگوست 2011
تعداد بازدید: 6,389
نوشته : حمید
   

 

بسیاری از کاربران از سیستم عامل های ۶۴ بیتی ویندوز استفاده می کنند. این ویندوز ها از حداکثر حافظه یا همان رم استفاده می کنند. برعکس اگر شما از سیستم عامل ۳۲ بیتی استفاده کنید ، از ۲ گیگابایت رم بیشتر در ویندوز خود نمی توانید استفاده کتید. حالا اگر شما از ویندوز ۶۴ بیتی با رم بیشتر از ۲ گیگابایت استفاده کنید ، اما برنامه یا بازی مورد نظر شما ۳۲ بیتی باشد ، هیچ فرقی نکرده است و انگار شما دارید از سیستم عامل ۳۲ بیتی استفاده می کنید. در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما برای حل این مشکل کمک کنیم.

اگر شما در حال حاضر یک ویندوز ۶۴ بیتی دارید به قسمت Windows Task Manager بروید تا متوجه شوید چه تعداد از برنامه های مورد استفاده شما ۳۲ بیتی هستند. در تصویر زیر برنامه های ۳۲ بیتی و غیر ۳۲ بیتی به شما نمایش داده شده است.

خب ، راه حل این مشکل چیست ؟  برای حل این مشکل نرم افزاری با نام  ۴GB Patch ساخته شده است. توسط این نرم افزار می توانید برنامه یا بازی ۳۲ بیتی خود را برای استفاده از رم بیشتر بهینه کنید. برای این منظور ، به مسیر برنامه مورد نظر خود رفته و فایل exe آن را به نرم افزار داده ، تا برنامه شما را به گونه ای تنظیم کند که قابلیت استفاده از بیش از ۲ گیگابایت رم را پیدا کند. بدیهی است پس از انجام این کار شما راحتر می توانید با برنامه های گرافیکی و سنگین کار نمایید. حجم این برنامه خیلی خیلی پایین و بر روی کلیه ویندوز های ۶۴ بیتی نصب می شود. بهتر است قبل از بهینه کردن برنامه خود ، از آن نسخه پشتیبان تهیه نمایید ، تا در صورت جواب ندادن به هر دلیل ، کمترین درصدی به مشکل نخورید.

دانلود این برنامه با لینک مستقیم ( حجم ۶۸ کیلوبایت )

رمز عبور فایل : www.downloadneshan.com

منبع : دانلودنشان

 

emailsubscript

۲ پاسخ

  1. farid020 گفت:

    سلام واقعا ممنونم از همه دوستانی که در تهیه این برنامه زحمت کشیدن…تشکر…موفق باشید.

  2. مجید گفت:

    سلام این پچ کارنکرد لطفا راهنمایی کنید