تماس تلفنی رایگان با آمریکا و کانادا توسط جمیل Call phones from Gmail

تاریخ : جمعه، 27 آگوست 2010
تعداد بازدید: 6,431
نوشته : حمید
   

گوگل بزرگترین موتور جستجو گر جهان دوباره تک بودن خود را ثابت نمود و در جدیدترین قابلیت اضافه شده به سرویس جمیل خود ، به کاربران این امکان را می دهد که تماس تلفنی رایگان از سرتاسر جهان با آمریکا و کانادا را داشته باشند. البته برای تماس با دیگر کشورها ، شما باید هزینه بسیار اندکی را پرداخت نمایید. در این صفحه می‌توانید لیست کشورهایی که Google Call از آنها پشتیبانی می کند را مشاهده کنید. اگر توجه کنید ، ایران هم در این لیست وجود دارد و می توان از طریق این سرویس با کلیه تلفن های ثابت و همراه آن تماس برقرار نمود. هزینه تماس با تلفن ثابت در ایران $۰٫۱۰ و با موبایل  $۰٫۱۲ می باشد. البته گوگل اعلام نموده است این هزینه ها کاهش می یابد.

لازم به ذکر است ، من خودم از این سرویس استفاده کردم و با موبایل خودم تماس گرفتم که تماس بدون افتادن شماره برقرار شد. ولی چون برای تماس با ایران باید اعتبار خریداری کرد ، ارتباط قطع شد.

اگر این سرویس برای شما فعال شده باشد ، در قسمت چت جیمیل یک ID با عنوان Call phone قرار می‌گیرد که با کلیک بر روی آن پنجره شماره گیری تلفن باز خواهد شد. چنانچه با کشوری غیر از آمریکا و کانادا تماس بگیرید در قسمت بالای پنجره سمت راست هزینه هر دقیقه تماس نمایش داده می‌شود. سپس برای استفاده از تلفن اینترنتی گوگل بایستی پلاگین Voice and video را نصب کنید. البته چون این پلاگین برای کشور ایران محدود شده است ، برای استفاده از آن باید حتما از v p n استفاده نمایید.

emailsubscript

۳ پاسخ

  1. mAJEDASAKEREH گفت:

    دانلود برنامه

  2. حميد گفت:

    شرکت در مسابقه