• دسته‌بندی نشده

پرواز با لباس بالدار در سوئیس توسط Jeb Corliss + فیلم

 

پرواز با لباس بالدار توسط Jeb Corliss در سوئیس

تجربه ای جدید در هیجان پرواز

پرواز وینگسوت (wingsuit flying)

پرواز با لباس بالدار در سوئیس توسط Jeb Corliss

ورزش های هوایی و پروازی همیشه جزء ورزش های هیجان انگیز به شمار می روند. از طرفی این ورزش ها دارای خطرات فراوانی برای ورزشکار نیز می باشد. انواع ورزش های چتر بازی وجود دارد اما در چند سال اخیر ورزش جدیدی به نام پرواز وینگسوت (wingsuit flying) که معادل فارسی آن پرواز با لباس بالدار می شود، در بین طرفداران رشته های چتربازی سر و صدای خاصی به پا کرده است.

پرواز با لباس بالدار در سوئیس توسط Jeb Corliss

در این نوع پرواز ، ورزشکار با لباس مخصوص بالدار از هواپیما یا صخره ای بلند به پایین میپرد. شخص به مانند پرنده ای در هوا به پرواز در می آید و مسیری را می تواند همانند عقاب طی نماید و لذت ببرد. پس از طی مسیری و نزدیک شدن به زمین برای فرود باید از چتر نجات استفاده کرده و فرود بیاید.

پرواز با لباس بالدار در سوئیس توسط Jeb Corliss

در این مطلب فیلم زیبایی از تجربه این پرواز را توسط Jeb Corliss برای شما عزیزان آماده کرده ایم. جب کرلیس ورزشکار امریکایی است که در ونیز کالیفرنیا زندگی می کند. این ورزشکار متولد 1976 میلادی است. او بیش از 17 سال تجربه چتربازی در 16 کشور و 5 قاره جهان و همچنین بیش از 15 سال تجربه پرواز با لباس بالدار و بیش از 1000 پرواز بدین شکل است. او در کلیپ ها و فیلم های مستند ، تبلیغاتی و سینمایی زیادی نیز پرواز کرده است. در شرکت ها و کمپانی های مطرحی نیز استخدام است و به کار آموزش و ایمنی های پروازی ، چتربازی و . .  می پردازد.

فیلم زیبایی از پرواز با لباس بالدار توسط Jeb Corliss در کشور سوئیس در آگوست 2013 را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. حتما این کلیپ زیبا را از سایت دانلودنشان دریافت نمایید، تا با این ورزش هیجان انگیز بیشتر آشنا شوید.

لینک دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *